Het verhaal van Nederland: Onze geschiedenis van de prehistorie tot nu - Florence Tonk

BEKEND VAN TV

MET EEN VOORWOORD VAN DAAN SCHUURMANS

Het verhaal van Nederland vertelt het verhaal van het land waarin we wonen, vanaf het moment dat de eerste bewoners zich er vestigden. Niet eerder is onze geschiedenis, en hoe die ons heeft gemaakt tot wie we nu zijn, op deze manier verteld.

Het verhaal van Nederland vertelt heel toegankelijk de nieuwste wetenschapplijke inzichten over onze geschiedenis. Het is een verhaal over gouden bergen en zwarte bladzijden, en doorkruist alle provincies en alle gelederen van de samenleving. Van De Bello Gallico van Julius Caesar tot de Tachtigjarige Oorlog. Van de Friese koning Radbod tot de Patriottentijd. En van de slavenhandel in de zeventiende eeuw tot aan de strafkolonie in Veenhuizen.

· Een spectaculair boek, in kleur en met vele afbeeldingen en kaarten
· De meest recente wetenschappelijke inzichten heel begrijpelijk verteld
· Overzichtelijke tijdbalken, kaders en rubrieken
· Veel aandacht voor onderbelicht gebleven onderwerpen
· Voor de lezers van Gouden Jaren en Van Nul Tot Nu
· Naast dit boek bestaat Het verhaal van Nederland uit een tiendelige tv-serie, een podcast en een podwalk

Boordevol tips om historische plekken te bezoeken:
Alkmaar, Anloo, Brielle, Den Haag, Deventer, Dokkum, Hattem, Hoorn, Leiden, Muiden, Nijmegen, Texel, Veenhuizen, Vught, Zuid-Limburg en nog veel meer!

'Onze geschiedenis wordt in dit boek helder en kleurrijk verteld.' Boekhandel Broese, Utrecht

'Ik zit keihard te genieten van Het verhaal van Nederland.' Raven van Dorst

€ 24,99
Incl. btw
Op voorraad
Het verhaal van Nederland: Onze geschiedenis van de prehistorie tot nu - Florence Tonk
Het verhaal van Nederland: Onze geschiedenis van de prehistorie tot nu - Florence Tonk
Het verhaal van Nederland: Onze geschiedenis van de prehistorie tot nu - Florence Tonk
Het verhaal van Nederland: Onze geschiedenis van de prehistorie tot nu - Florence Tonk